RHONDA ALLISON to marka, która jest liderem na amerykańskim rynku w dziedzinie medycyny estetycznej od 30 lat. Łączy najlepsze naturalne składniki z wyjątkowo dobroczynnymi dla skóry naukowo opracowanymi związkami. To wszystko w celu uzyskania nadzwyczajnych właściwości pielęgnacyjnych odmieniających stan skóry w taki sposób, by otrzymała ona wszystko, co jest jej potrzebne dla zachowania zdrowia i piękna. Rhonda Allison oferuje profesjonalną linię kosmoceutyków przeznaczonych szczególnie do zabiegów estetycznych. Od niedawna wszystkie produkty zostały pogrupowane w linie pielęgnacyjne aby łatwo można było wybrać produkty odpowiednie do danej cery. Mamy nadzieję, że nasz przewodnik ułatwi podjęcie decyzji.

    ACNE REMEDIES (AR)
Trądzik jest częstą chorobą skóry, która w pewnym momencie dotyka ponad 85% populacji i można ją zobaczyć we wszystkich grupach etnicznych. Istnieje kilka czynników wpływających na trądzik, w tym hormony, stres i odżywianie, dlatego nasze preparaty mają wielopłaszczyznowe podejście.
Rhonda Allison traktuje tę chorobę skóry jak ranę. Koncentrujemy się na trzech kluczowych obszarach filozofii leczenia skóry: zmniejsza bakterie i stan zapalny, zwiększa złuszczanie komórek, wspiera zdrowe gojenie się ran.

    ROSACEA RESCUE (RR)
Trądzik różowaty charakteryzuje się zewnętrzną reakcją skóry na wewnętrzny czynnik wyzwalający. Istnieje wiele teorii na temat przyczyn trądziku różowatego, ale mogą one obejmować takie czynniki, jak dieta, słabe krążenie lub zwiększona liczba roztoczy na skórze. Wszystko może prowadzić do chronicznego zaczerwienienia policzków, nosa, brody lub czoła, które może zniknąć i pojawić się ponownie wraz z zaostrzeniami. Nieleczony może powodować rozszerzone naczynia krwionośne, nadmierny wzrost tkanki oraz przenikające zaczerwienienie i stan zapalny.
Te skóry są wrażliwe i szybko reagują na gorsze produkty zawierające barwniki, konserwanty i zapachy. Aby leczyć ten rodzaj skóry, należy skupić się na wzmocnieniu skóry, zmniejszeniu zaczerwienienia i stanów zapalnych oraz zapewnieniu wsparcia antybakteryjnego. linia produktów do pielęgnacji cery z trądzikiem różowatym, naczyniowej, wrażliwej, skłonnej do zaczerwienień, podraznień i nadreaktywnej.

    PRO YOUTH -10 (MT)
Ta linia przeznaczona jest dla osób z cerą dojrzałą, starzejącą się i wykazującą pierwze oznaki utraty mlodości. Obejmuje produkty, które zwiększają obrót komórkowy, uzupełniają kolagen, elastynę, przeciwutleniacze i lipidy, stymulują energię i komunikację komórkową oraz naprawiają glikację, dysfunkcję komórkową i rozpad DNA. Niektóre produkty z tej linii obejmują Mandelic Defense Lotion, ChronoPeptide A, SynErgy A, Mandelic Arginine Serum, C-Stem Cell, AGE Less, Peptide 38 i inne ulubione produkty, w tym dla osób młodych. To największa linia w ofercie.

    COMROMISED BARRIER (CB)
Skóra jest największym organem ciała, a zdrowa, funkcjonująca bariera zawsze powinna być priorytetem, jeśli chodzi o pielęgnację skóry. Zwykle główną przyczyną niezdrowej bariery jest nadmierne złuszczanie po zabiegach estetycznych, domowych złuszczaniu lub nadużywaniu leków na receptę. Podczas gdy zwiększenie obrotu komórkowego jest ważne, jeśli zaburzona jest funkcja bariery, skóra jest bardziej podatna na bakterie i pierwiastki, a ostatecznie zostaje wyczerpana. Powoduje to „naruszoną barierę”. W tej linii znajdują się produkty do cery suchej, odwiodnionej, zniszczonej, szarej i podrażnionej.

     PIGMENTATION SOLUTIONS (PS)
Kosmetyki dedykowane do cery z różnego rodzaju przebarwieniami. Są przeznaczone do wszystkich rodzajów skóry i zapewniają różnorodne możliwości dostosowania do konkretnych potrzeb, aby wyrównać koloryt skóry i zmniejszyć przebarwienia. Korzystając z nauki o chiralności i doskonałych składników rozjaśniających, takich jak kwas kojowy, arbutyna, kwiat stokrotki, kwas askorbinowy, kwas azelainowy i azeloil diglicynian potasu, nasze systemy rozjaśniające wykorzystują jedne z najbardziej zaawansowanych formuł dostępnych obecnie na rynku.

     SKIN REHAB (SR)
Naprawiać, regenerować, łagodzić - tak ogólnie można nazwać tę linię. Są tu produkty do każdego rodzaju cery. Dla każdego coś odpowiedniego: nawilżenie, oczyszczenie, łagodzenie podrażnień, wzmacnianie, odżywianie, ochrona.

   REFLECT (UV)
W skrócie: ochrona przed promieniowaniem UV. Do każdego rodzaju cery.

   EYES (EC)
Produkty do pielęgnacji skóry wokół oczu. Oczyszczanie, nawilżanie i lifting.


Wszystkie kosmetyki Rhonda Allison znajdują się TUTAJ


Źródło: rhondaallison.com