• ISOL, Krem nawilżający do cery wrażliwej 50ml

Symbol: CN01412

Innowacyjna emulsja z Liquid Crystals do skóry wrażliwej z ciekłymi ksyształkami

110,00 zł
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 13,90 zł
Paczkomat Inpost 13,90 zł
Kurier Inpost 15,90 zł
Kurier Inpost za pobraniem 18,90 zł
Przesyłka zagraniczna 85,00 zł
Dostępność 9 szt.

Innowacyjna emulsja z Liquid Crystals do skóry wrażliwej z ciekłymi ksyształkami , wzbogacona kompleksem składników aktywnych o działaniu kojącym i odżywczym. Zapewnia utrzymanie integralności skóry, zapobiegając przeznaskórkowej utracie wody i zwiększając nawodnienie. Emulsja łączy się z warstwą lipidową skóry, zapewniając ochrone przed czynnikami zewnetrznymi.

 

Składniki aktywne: emulgator w postaci ciekłego kryształu, śluz z nagietka lekarskiego, ekstrakt z rumianku, wyciąg z Centella Asiatica (wąkroty azjatyckiej), kasztanowiec zwyczajny, lukrecja, prowitamina B5, hydrolizowana prowitamina białka drożdżowego B5, połączenie kwasów tłuszczowych, olej sezamowy.

 

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Polecamy
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką cookies. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym, możesz zmienić ustawienia z przeglądarce.