• Chusteczki do dezynfekcji Mediwipes dm 100 szt.

Symbol: CN04312
44,42 zł
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 13,90 zł
Paczkomat Inpost 13,90 zł
Kurier Inpost 15,90 zł
Kurier Inpost za pobraniem 18,90 zł
Przesyłka zagraniczna 85,00 zł
Dostępność 2 szt.
MEDIWIPES DM Chusteczki do czyszczenia i dezynfekcji tapicerki stołów do masażu.
Gotowe do użycia chusteczki  do dezynfekcji oraz mycia delikatnych małych powierzchni, wyrobów medycznych i różnego rodzaju wyposażenia.
  • wykazują szerokie spektrum biobójcze potwierdzone badaniami
  • komfort użytkowania - jednoczesne mycie i dezynfekcja powierzchni
  • idealne rozwiązanie w sytuacjach, gdzie środek dezynfekcyjny nie może być rozpryskiwany i istotne jest szybkie działanie
  • dostępne w różnych opakowaniach, w tym w komfortowym opakowaniu typu flow-pack - foliowe opakowanie wyposażone w klips chroniący włókninę przed wysychaniem, zawierające chusteczki w dużym rozmiarze i wysokiej gramaturze
  • znajdują szerokie zastosowanie do dezynfekcji i mycia delikatnego wyposażenia medycznego, które nie może być dezynfekowane poprzez zanurzenie (np. sondy ultradźwiękowe, kable, czujniki ciśnieniowe, stetoskopy, glukometry, termometry, turbiny, pasy do masażu) oraz do różnego rodzaju przedmiotów w pomieszczeniach socjalnych (słuchawki, telefony, klamki itp.)
  • testowane dermatologicznie - tolerancja dla skóry
  • bezpieczne dla użytkownika - nie są klasyfikowane jako „Niebezpieczne dla zdrowia i życia człowieka"
  • gotowe do użycia - mogą być użyte natychmiast, bez żadnych dodatkowych czynności
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Polecamy
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką cookies. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym, możesz zmienić ustawienia z przeglądarce.