• CLINICCARE Premium Dermo Corrective Cream SPF50, Ochronny krem korygujący z blokerem, każda cera, 30 ml

Symbol: Sun Protection

Wielofunkcyjny krem ochronny z blokerem przeznaczony do każdego rodzaju cery....

144,00 zł
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 13,90 zł
Paczkomat Inpost 13,90 zł
Kurier Inpost 15,90 zł
Kurier Inpost za pobraniem 18,90 zł
Przesyłka zagraniczna 85,00 zł
Dostępność 20 szt.
EAN 004051

UWAGA: Chwilowy brak produktu. Najbliższa dostawa po 10 czerwca 2023!


O produkcie:

Wielofunkcyjny krem ochronny z blokerem przeznaczony do każdego rodzaju cery. Krem zawiera samodzielnie dopasowujące się pigmenty, które tonizują i poprawiają koloryt. Wysoki filtr chroni skórę przed promieniowaniem UVA/UVB. Zapewnia wygląd młodej, gładkiej i dobrze nawilżonej skóry. Koi podrażnienia i zmniejsza przebarwienia. Formuła kremu “all-in-one” sprawia, że może pełnić funkcje podkładu, kremu, ochrony słonecznej, kremu nawilżającego oraz przeciwdziałającego starzeniu. Premium Dermo Corrective Cream zapewnia szybką ulgę i regenerację podrażnionej skóry po różnych zabiegach estetycznych i zapewnia najlepszą ochronę skóry po peelingach chemicznych, wypełniaczach skórnych, IPL i laseroterapii, mezoterapii, zabiegach mikronowych i chirurgii plastycznej. 

Efekty stosowania:

- Zmniejsza obrzęk, zaczerwienienie, uczucie pieczenia, obrzęk, ból, swędzenie i podrażnienie skóry. Przyspiesza gojenie się ran, wchłanianie siniaków i krwiaków

- Rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry i minimalizuej pojawianie się pigmentacji, plam starczych, niedoskonałości i przebarwień

- Poprawia nawilżenie

- liftinguje i rewitalizuje zapobiegając widocznym oznakom przedwczesnego starzenia się

- SPF 50 ochrona przeciwsłoneczna

- Samodopasowujące się pigmenty zapewniają naturalny blask


Składniki aktywne:

- Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy – nawilża

- Arbutyna – wyrównuje koloryt Betaglukan – pobudza produkcję kolagenu, działa łagodząco i przeciwzapalnie

- Wyciąg z kory morwy białej – działanie przeciw przebarwieniom

- Argirelina/ Hexapeptyd-8 – podnosi owal twarzy i odmładza (działa podobnie jak BOTOKS)

- Peptydy-1 biomimetyczne / naskórkowy czynnik wzrostu (EGF) – regenerują tkankę 


Pojemność:

30 ml

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Polecamy
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką cookies. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym, możesz zmienić ustawienia z przeglądarce.