• SYIS Collagen Pure 100%, Ampułki z kolagenem 100%, cera dojrzała, 10x3 ml

Symbol: 101842

Czysty kolagen w ampułkach przeznaczony do intensywnej pielęgnacji cery dojrzałej, ze zmarszczkami i skłonnej do ich powstawania....

48.03
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 11.9
Kurier DPD 11.9
Kurier DPD za pobraniem 14.9
Przesyłka zagraniczna 85
Dostępność 19 szt.

O produkcie:

Czysty kolagen w ampułkach przeznaczony do intensywnej pielęgnacji cery dojrzałej, ze zmarszczkami i skłonnej do ich powstawania. Każda ampułka zawiera rozpuszczalny kolagen - soluble collagen - zatrzymujący wodę w skórze i zabezpieczający ją przed powstawaniem zmarszczek mimicznych i pogłębianiem się już istniejących.
Stosowanie ampułki widocznie liftuje skórę, poprawia jej elastyczność i gładkość, nawilża ją i pozwala zachować młodzieńczy wygląd.

Ciekawostka:

Fizjologiczny proces starzenia się skóry polega na postępującym przekształcaniu się kolagenu rozpuszczalnego znajdującego się w młodej tkance, do postaci nierozpuszczalnej, która traci zdolność pobierania wody. Skóra traci wówczas swoją elastyczność oraz zdolność pęcznienia i staje się sucha oraz mało elastyczna. Terapia kosmetyczna rozpuszczalnym kolagenem skutecznie powstrzymuje objawy procesu starzenia się skóry ludzkiej poprzez uzupełnienie w niej bilansu tej formy kolagenu.
Główną funkcją rozpuszczalnego kolagenu jest jego działanie, jako wysoce skutecznego czynnika naturalnego dla zatrzymania i podniesienia zawartości wilgoci w skórze. Podwyższeniu ulega nie tylko wchłanialność wody przez skórę, lecz również jej elastyczność.

Składniki aktywne:

- rozpuszczalny czysty kolagen 100%

Stosowanie:

Otworzyć ampułkę, rozprowadzić preparat na skórze twarzy i pozostawić do wchłonięcia. Stosować najlepiej wieczorem. Można stosować pod krem.

Pojemność:

10 x 3 ml

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.